Шаблоны Joomla здесь
Вівторок, 13 вересня 2016 21:10

Галицькі вареники на передовій

Минулого тижня галичани вкотре довели, що не є байдужими. На заклик волонтерів громадської організації "ДІЯ" відгукнулась цього разу рекордна кількість галичан.

Несли банки, виготовляли тушкованку, ділились закрутками та городиною, ліпили вареники, пекли струдлі... Допомогу збирали і з інших районів, детальний звіт волонтери розмістили в соцмережах.

Мікроатобус так завантажили, що посередині дороги не витримало, «встрілило» колесо. Близько 400 км мусіли рухатись з мінімальною швидкістю. А потрібно ж було поспішати - частина вантажу могла просто зіпсуватись.

Та все ж, не зважаючи на перешкоди, волонтери доставили допомогу. Частину продуктів вивантажили на базі 5 батальйону Української Добровольчої Армії, а решту – безпосередньо на передовій в Авдіївці. Бійці щиро вдячні усім за допомогу, особливо за смачну домашню їжу, котрої так бракує на лінії фронту. Окрема подяка і вітання – діткам Задністрянської школи та дитячого садочка с. Тустань, котрі підготували для них безліч малюнків та листів.

Прочитано 1790 раз

Усі права на авторські матеріали належать сайту Галич давній сучасний.
Будь-яке використання матеріалів сайту можливе лише за умови посилання на сайт Галич давній сучасний, а при передруку в інтернеті –
з активним гіперпосиланням на galych.com.ua.
© 2020 Галич давній сучасний
joomla3x