Шаблоны для Joomla 3 здесь
Середа, 21 вересня 2016 21:47

Фото як вдячність від бійця дитині

Волонтери за роки війни в Україні завжди намагаються прикрасити якось кожну відправку на Схід до атовців. Цього разу волонтерку з міста Галич Надію Петраш її колега по волонтерці зі сходу попросив надіслати вервички для хлопців, які наразі перебувають у госпіталі.

Варто відмітити, що на південній та східній частині України вервичка знаходиться під грифом "а що це?" та є маловідомою серед тамтешнього населення. Але війна усе змінила. На фронт приїхали захисники із західної частини країни і практично у кожного, якщо не у кожного взагалі, є вервичка. Або ж вона стала частим замовленням у волонтерів від хлопців-західняків.

Тож наші волонтери, аби придбати потрібну кількість, спочатку назбирали склотари, здали її, а на отримані кошти вже придбали вервички. Разом із посилкою до госпіталю наші волонтери підготували окремий пакунок з продуктами та трьома вервичками на фронт для свого друга, у минулому волонтера, а сьогодні бійця Миколи Корнієнка.

Додала проміння свого тепла бійцям і маленька галичаночка. «Аня Сулимовська намалювала малюночок і підписала персонально "доблесному волонтеру і бійцю дяді Колі Корнієнку". Дядя Коля прислав фото. Радості було... "Дядя Коля" з Дніпра, Анічка з Галича... Така дрібничка, а як приємно!", - повідомила на своїй сторінці у соцмережі фейсбук Надія Петраш.

Попри те, що війна стала для нас звичним станом, діти відчувають найближче до свого серця біль та жах, який несе ця "чума". А тому кожен їхній малюнок, кожен написаний простими словами дитячий лист чи змайстрований маленькими ручками ангел так ціниться і бережеться десь там біля чийогось серця, над ліжком, на зап’ясті…

Прочитано 1834 раз

Останні новини

В Галичі пройде тренінг "Жіноче лідерство та мотивація"

24 вересня в Галичі відбудеться тренінг "Жіноче лідерство та мотивація" для жінок. Читати далі...

В Бурштині відкрили нове приймальне відділення

 Сьогодні в Бурштинській громаді подвійне свято, адже відкривалися два стратегічно важливих об’єкти… Читати далі...
Усі права на авторські матеріали належать сайту Галич давній сучасний.
Будь-яке використання матеріалів сайту можливе лише за умови посилання на сайт Галич давній сучасний, а при передруку в інтернеті –
з активним гіперпосиланням на galych.com.ua.
© 2020 Галич давній сучасний
joomla3x