Joomla шаблоны бесплатно http://joomla3x.ru
Вівторок, 04 жовтня 2016 15:51

Спільне волонтерство як міст єднання

Як зібрана галицькими волонтерами допомога з допомогою укропівців Прикарпаття доходить до дитячих рук на Сході України.

Соціологи стверджують, що останні декілька років стали переломним для української благодійності. Статистика говорить про те, що люди стали добрішими і жертвують більше коштів на доброчинність. У цьому переконались і волонтери з громадської організації Мангушського району Донецької області "Дієві зміни".

Декілька разів ми отримували допомогу від різних благодійників, громадських організацій та просто небайдужих людей. Двічі допомогу для дітей зі Сходу ми отримували від волонтерів з файного міста Галич Аріни Сивак та Ольги Гургули – одяг, українську літературу, зокрема дитячі Бібліїї, іграшки, зошити тощо.

Отриману допомогу намагались відвозити найнужденнішим та тим, кому це стане в нагоді. Напередодні свята усіх освітян України наші дівчатка відвезли Бібліїї та зошити до шкіл нашого району. Не забули і про бібліотеки. Так, у селі Захарівка Донецької області є невеличка бібліотека, якій нещодавно якраз виповнилось 60 років. Саме туди ми відвезли українську літературу, де нам були дійсно дуже раді. 

У селі, на жаль, закрили школу, але працює заклад дошкільного розвитку для місцевої малечі. Туди віддали іграшки, зошити та речі. Всюди, де б ми не були, нас радо вітають та просять передати вітання небайдужим людям, справжнім козакам та козачкам з Франківщини!

Таким чином, ми не тільки допомагаємо нашим співвітчизникам, ми об’єднуємо Схід і Захід країни заради майбутнього для того, щоб між нами зникли прірви і спільна праця стала міцним мостом до єднання цілої України в одній спільній національній ідеї.

Ми хочемо, щоб кожен українець усвідомив, що благодійність — це не процес, побудований виключно на жалості, а спосіб подарувати собі та іншим радість і масу приємних емоцій. Якби для кожної людини благодійність стала звичкою, ми могли б врятувати мільйони життів і вирішити чимало соціальних проблем – "в Бога немає інших рук, окрім твоїх".

Інна Тодурова з смт Мангуш

Прочитано 1548 раз

Усі права на авторські матеріали належать сайту Галич давній сучасний.
Будь-яке використання матеріалів сайту можливе лише за умови посилання на сайт Галич давній сучасний, а при передруку в інтернеті –
з активним гіперпосиланням на galych.com.ua.
© 2020 Галич давній сучасний
joomla3x