Joomla шаблоны бесплатно http://joomla3x.ru
Середа, 25 січня 2017 13:32

Галичани передали понад 17000 грн на підтримку добровольцям

Громади десяти сіл Більшівцівської ОТГ зібрали кошти на придбання необхідних технічних засобів воякам Української Добровольчої Армії.

В присутності волонтерів УДА Івано-Франківщини та сільських голів пан Василь Саноцький, голова громади, передав 17252 грн командиру Навчального центру УДА Максиму Швецю (др. Покутяка). Разом з тим він висловив щиру подяку воїнам за захист рідної землі, а також побажав щасливого повернення додому з перемогою.

Друг Покутяка подякував громаді за підтримку та передав подяку і державний стяг з підписом командування УДА та гаслом "Не сміє бути в нас страху". Він наголосив: "Ударна сила добровольців готова в будь-який момент часу нанести відсіч московському окупанту. Кожен ваш добрий вчинок дає нам наснагу до праці над собою і бойової готовності." Також розповів про нещодавно створений навчальний центр УДА, метою якого є покращення рівня підготовки добровольців, оскільки "доброволець – людина, яка має повернутись додому живою. Його рівень професійності має показати, наскільки готове військо дати відсіч російській федерації".

Приємною та зворушливою несподіванкою стала пожертва у розмірі 1000 грн від ветерана ОУН-УПА з Бурштина пана Романа Німого. Випадково дізнавшись від о. Василя Завірача, який освячував оселі в цей день, про збір допомоги, колишній вояка не замислюючись передав кошти для хлопців. Низький уклін таким людям за їхнє життя і жертовність.

Можливо не усі знають, що УДА досі не є офіційно визнаним формуванням і не отримує жодного забезпечення державою. Протягом трьох років добровольча армія забезпечується виключно народом.
На сьогоднішній день гострою є потреба добровольців у технічних засобах, на які потрібно ще близько 100 тис. гривень. Крім того, постійно триває збір продуктів, побутової хімії, речей повсякденного вжитку, цигарок та ін.

Усі, хто має бажання і можливість долучитись до цієї благородної справи, можуть звернутись у Волонтерську службу УДА за тел. 095 323-50-30, 098 597-30-04.

Прочитано 2614 раз

Останні новини

В Галичі пройде тренінг "Жіноче лідерство та мотивація"

24 вересня в Галичі відбудеться тренінг "Жіноче лідерство та мотивація" для жінок. Читати далі...

В Бурштині відкрили нове приймальне відділення

 Сьогодні в Бурштинській громаді подвійне свято, адже відкривалися два стратегічно важливих об’єкти… Читати далі...
Усі права на авторські матеріали належать сайту Галич давній сучасний.
Будь-яке використання матеріалів сайту можливе лише за умови посилання на сайт Галич давній сучасний, а при передруку в інтернеті –
з активним гіперпосиланням на galych.com.ua.
© 2020 Галич давній сучасний
joomla3x