Расширения Joomla 3
Понеділок, 31 серпня 2015 11:11

Байдужість вбиває не гірше кулі!!!

На певному етапі набридає писати і у текстах намагатися докричатися до загалу, бо йому байдуже. І байдужість та починається з дрібниць настільки елементарних, що стає дивно, як ми взагалі хоч щось спромоглися зберегти.
Сьогоднішня ситуація з Алеєю Небесної Сотні мене добила...

Докотилися ми до того, що хтось з жителів міста (зазвичай це все одні і ті ж) пише пост у фейсбуці про певну проблему в Галичі. Після чого підключаються інші активісти, сперечаються в коментарях, знаходять вихід і йдуть робити все, що можливо.

Реакція міської влади, до прикладу історія з неробочим фонтаном, однакова - напад істеричний, з доріканням на ВСЕСВІТНЮ НЕСТАЧУ КОШТІВ, що нам лише б бруд лити на одних, а інших (котрим ми ніби то продалися) возвеличувати до втрати свідомості. Сумно... Не вміємо ми реагувати на критику об’єктивно, абсолютно не вміємо.

Але повернемося до ситуації з  Алеєю за порядком...

Спочатку Ольга Гургула написала пост - далі  Ярослав Бартків телефонує мені з пропозицією власними силами активістів полити дерева та пропонує будь-яке сприяння -  я пишу знову ж таки пост у фб, вк, роблю декілька дзвінків і все - о 19 годині вечора дерева поливаються - ніхто не вмер від втоми, всі задоволені, що швиденько впоралися, на ентузіазмі виникла навіть ідея полити ще квіти у центрі міста (сміх сміхом, але ж то вже точка кипіння).

Скільки було витрачено коштів? Прийшли пішки, відра несли в руках, ходили своїми ногами - витрат нуль. Не думаю, що водоканалу треба платити за воду з Дністра. Правда, приїхало дві автівки, одною підвезли воду два рази, але можна обійтися й без них!

Тим не менш, виникає дилема: хто має це робити  - активісти чи влада?
Пам’ятається, коли висаджувалася горобина, то нікого з активістів не кликали, влада зробила собі і відчиталася "ГАТОВА", на тому і скінчилось. Особисто я подумала, оскільки представники Майдану - люди, котрі стали ініціаторами створення Алеї залишилися за бортом під час висадки, то немає в нас потреби і потім.

Виявляється, що ні. "ГАТОВА" - це для ЗМІ. Що з тим робити далі, то для розумних.

На завершення мене цікавить одна річ - чому міська влада, якщо бачить, що не встигає, не вистачає їй людей, коштів, тощо, не звернеться до активістів з пропозицією - давайте зробимо акцію за нашої підтримки, до прикладу, - подаруй Галичу квітку, посади своїй дитині деревце, пам’ятай героїв Майдану - допоможи обладнати Алею, і так далі...

Просто, якби це було вперше. Хіба мер не знає про набережну, наприклад? (хоча я вже знаю ті тексти виправдання).

Наголошую, усі ми живі люди і усі ходимо щодень містом, а тому кожен з нас бачить, що доброго, а де треба виправити. Активісти не здатні усе тримати в голові, особливо, коли навкруги така байдужість.

Та попри це, хочу подякувати усім з ланцюжка "За півдня придумай як полити горобину" за те, що помітили, за те, що відреагували, за те, що прийшли, за те, що вам ніколи не байдуже. Дякую усім, хто написав та передзвонив та вибачився, бо у зв’язку з тим, що ідея виникла в обід, багато хто не зміг підкорегувати свої плани та прийти на потрібну годину. Також тішуся, що з’являються нові обличчя, молоді обличчя. Їх приводять інші, отже все ж таки принцип "що посієш - працює..." і дякувати Богу.

Аріна Сивак

Прочитано 1929 раз

Усі права на авторські матеріали належать сайту Галич давній сучасний.
Будь-яке використання матеріалів сайту можливе лише за умови посилання на сайт Галич давній сучасний, а при передруку в інтернеті –
з активним гіперпосиланням на galych.com.ua.
© 2020 Галич давній сучасний
joomla3x