http://nachodki.ru/
Четвер, 06 квітня 2017 10:00

Молодь - за чисте місто!

Все більше активної молоді виявляє ініціативу у прибиранні нашого міста.

Так, днями члени молодіжних громадських організацій «Галицький королівський клуб», «Українська молодь – Христові», громадської молодіжної (дитячо-юнацької) організації «Молодіжний клуб «Ініціатива» Галицького ЦДЮТ спільно із відділом молоді та спорту районної державної адміністрації долучилися до соціальної акції «Зробимо Україну чистою!» та Всеукраїнської інформаційно-профілактичної акції «Відповідальність починається з мене». Молодь вирішила прибрати дитячий майданчик по вулиці Ніни Вівчаренко у м. Галичі. Міський голова Орест Трачик одобрив таку ініціативу молодих людей та забезпечив учасників акції рукавичками та сміттєвими мішками. Члени молодіжних організацій не вперше долучаються до участі в подібних заходах задля очищення території нашого міста, усіляко сприяють проведенню природоохоронних акцій та озелененню території всього району.

Головний спеціаліст відділу молоді та спорту районної державної адміністрації Наталія Френдій наголосила,  що чисто не там, де прибирають, а там, де не смітять, подякувала молодим людям за небайдужість та  активну участь в акції.

У свою чергу учасники акції звертаються до містян та гостей міста: будьте відповідальними, прибирайте за собою після відпочинку, не смітіть самі і привчайте свої дітей. Пам’ятайте, що планета – не ваша власність, а наш рідний дім, про який ми разом маємо піклуватися. Давайте разом зробимо Україну чистою і квітучою!

Джерело: Галицька РДА

Прочитано 1277 раз

Усі права на авторські матеріали належать сайту Галич давній сучасний.
Будь-яке використання матеріалів сайту можливе лише за умови посилання на сайт Галич давній сучасний, а при передруку в інтернеті –
з активним гіперпосиланням на galych.com.ua.
© 2020 Галич давній сучасний
joomla3x