Все для Joomla . Бесплатные шаблоны и расширения.
Субота, 08 квітня 2017 12:07

Допомога до Великодня

Чергову допомогу відправили сьогодні вранці, 8 квітня, на схід наші волонтери. Завантаживши повну машину продуктів, засобів гігієни, одягу, ліків вони вирушили в дорогу. Вже традиційно в дорогу благословив волонтерів о. Любомир з Коростовичів.

Частину продуктів передали від нашої діаспори – Армія SOS Мурсія Іспанія, а решту зібрали наші галичани. Зі Снятина передали муку. Галицькі газдиньки напекли смаколиків та наліпили вареників, і все це несподівано у такій кількості, що довелось шукати величезну морозильну камеру, куди б їх можна було б поставити до відправки. Громада с. Коростовичі вже не вперше накрутила тушонок. Пластуни передали маскувальну сітку. А вартісно найдорожчим був так необхідний бійцям тепловізор, котрий допомогла придбати наша землячка з Ірландії.

Волонтери та бійці дуже вдячні за допомогу, котрі люди завжди готові надати. Увесь вантаж завтра буде у наших захисників Української добровольчої армії та у лікарні ім. Мєчнікова, де лікуються поранені. До речі, медикаменти також передали волонтери з діаспори Італії та Армії SOS.

Велике спасибі усім, хто своєю працею чи коштами долучився до цієї доброї справи!

Подальший звіт від волонтерів згодом.

Прочитано 1127 раз

Усі права на авторські матеріали належать сайту Галич давній сучасний.
Будь-яке використання матеріалів сайту можливе лише за умови посилання на сайт Галич давній сучасний, а при передруку в інтернеті –
з активним гіперпосиланням на galych.com.ua.
© 2020 Галич давній сучасний
joomla3x