nachodki.ru интернет-магазин
Четвер, 04 травня 2017 12:58

Замість однієї дитини допомога дійшла до трьох

Як тільки галицькі волонтери оголосили в соціальній мережі, що для новонародженої дитинки потребуються терміново речі, галичаночки і не тільки відразу відгукнулися на заклик.

Вже до кінця тижня волонтер Аріна Сивак назбирала речей, яких вистачило не тільки для немовлятка, а і для двох сімей атовців з Галицького району, в яких нещодавно народилися дівчатка.

Також завдяки матеріальній допомозі від укропівців з Прикарпаття волонтери придбали підгузники, серветки, одноразові пеленки, пляшечки, масла та все необхідне для немовляти, що є важливим на перших кроках життя.

Вистачило коштів і на придбання двох пачок підгузників для вищезгаданих сімей атовців.

"Дякую усім мамам, які без зайвих запитань відгукнулися на заклик та допомогли в досить сумній ситуації, про яку ми не можемо говорити широко в інтересах дитинки. Дійшло до того, що за декілька днів волонтери знайшли і ванночку, і візочок, але обставини склалися так, що всі ці речі наразі мама не може забрати із собою", - прокоментувала Аріна Сивак.

Прочитано 1251 раз

Усі права на авторські матеріали належать сайту Галич давній сучасний.
Будь-яке використання матеріалів сайту можливе лише за умови посилання на сайт Галич давній сучасний, а при передруку в інтернеті –
з активним гіперпосиланням на galych.com.ua.
© 2020 Галич давній сучасний
joomla3x