Бесплатные шаблоны Joomla
Середа, 06 вересня 2017 12:45

Бурі ведмеді у Галичі зовсім скоро

5 вересня 32 депутати Херсонської міської ради проголосували за прийняття рішення передати чотирьох бурих ведмедів до Галицького національного природного парку.

Про це повідомила на своїй сторінці у сомержжі Наталя Вотеічкіна: "Ця тема потребує додаткового, в тому числі кримінального, розлогого дослідження. Це буде згодом. Головне, що червонокнижні ведмеді поїдуть до природних умов."

Зі слів п. Наталі, у справі цих чотирьох ведмедів ведеться постійна завуальована та підступна гра "регіоналів". То подаються підроблені папери до місцевих органів самоврядування, то вже на самому пленарному засіданні у рішенні зазначається, що передається лише два, а не чотири ведмеді. Та все ж раді вдається керуватись здоровим глуздом і проголосувати за те, аби тваринам повернули відповідні умови для проживання, чим наш Галицький національний природничий парк може похвалитися.

За словами заступника директора Галицького національного природничого парку Володимира Бучка, до появи червонокнижних ведмедів у Галичі розділяють звичайні паперові моменти, які пов’язані з транспортуванням тварин. Адже дорога є досить довгою і виснажливою. Тому, як тільки усіма профільними міністерствами будуть улагодженні та оформленні відповідні папери та процедури, ведмеді вирушать з південної України на західну, до нашого міста.

Отож, чотири ведмеді у Галичі - зовсім скоро. 

Прочитано 1425 раз

Усі права на авторські матеріали належать сайту Галич давній сучасний.
Будь-яке використання матеріалів сайту можливе лише за умови посилання на сайт Галич давній сучасний, а при передруку в інтернеті –
з активним гіперпосиланням на galych.com.ua.
© 2020 Галич давній сучасний
joomla3x