Шаблоны Joomla здесь
П'ятниця, 04 березня 2016 21:56

Побратим в біді не залишить

Нещодавно волонтерам організації «Воїни тилу» вдалось  долучитись ще до однієї доброї справи. Допомоги потребував боєць Михайло з прикарпатського села (на прохання бійця село та повне ім’я не вказуємо), котрий майже рік прослужив у 53 бригаді, втратив ногу та тривалий час лікувався у лікарні ім. Мечнікова в м. Дніпропетровськ. Михайлу дуже потрібен був інвалідний візок.

У перші години після виставлення посту про потребу у візку в соціальній мережі фейсбук відгукнувся боєць Данило Семчишин з Калуша, котрий сам раніше був важко поранений. На щастя, сьогодні, після тривалого виснажливого лікування, Данило вже не потребує візків. У свій час волонтери допомагали йому, а тепер захисник теж долучився до допомоги.

Коли родичі дізнались, що є візок, то одразу ж хотіли їхати по нього. Натомість Данило запропонував сам привезти, оскільки в легкову машину він не помістився б, а в бійця був мікроавтобус. Того ж дня Михайло отримав такий потрібний йому візок від бойового побратима.

Прочитано 1077 раз
Більше у цій категорії: « Вперта шпаківня Паркові руїни »

Усі права на авторські матеріали належать сайту Галич давній сучасний.
Будь-яке використання матеріалів сайту можливе лише за умови посилання на сайт Галич давній сучасний, а при передруку в інтернеті –
з активним гіперпосиланням на galych.com.ua.
© 2020 Галич давній сучасний
joomla3x