Понеділок, 23 жовтня 2017 22:37

Черговий проект "Громада своїми руками" реалізовано

Отож, черговий проект по Програмі соціального партнерства ДТЕК "Місто своїми руками"-2017 "Спорт для всіх" реалізовано!

Про це повідомляє керівник проекту "Спорт для всіх" від ініціативної групи "Свідома молодь" Василь Возняк ": "У ході виконання робіт було відновлено, або встановлено футбольні ворота та волейбольні стійки у всіх чотирьох селах Демешківської сільської ради, закуплено сітки, м'ячі та форму, як для змагань з футболу, так і волейболу.

Саму процедуру вручення цього спортінвентаря було вирішено провести у вигляді футбольного турніру присвяченого "75-річниці створення УПА".

Не дивлячись на достатньо прохолодну погоду емоції вболівальників і учасників змагань не давали всім змерзнути, а інтрига зберігалася аж до останнього туру.

Приємно відзначити, що перемогу святкувала саме команда с. Демешківці, продемонструвавши найбільш якісну та командну гру. Надіюсь саме ця гра стане початком відновлення славних традицій цієї команди на футбольних полях району.

Наприкінці хочу висловити величезну подяку усім хто долучився до організації та реалізації проекту та проведенні самого свята, усім Вам величезний респект і повага, Ви найкращі."

Отож, як і передбачалось у рамках проекту силами громади відновили та відремонтували спортивні майданчики на території сіл Демешківської сільської ради (Демешківці, Придністров’я, Німшин та Поплавники), провели роботи щодо облаштування та благоустрою прилеглих територій.

Нагадуємо, що депутат Демешківської сільської ради від УКРОП Василь Возняк вже вдруге успішно реалізовує проект, який подавав на конкурс міні-грантів. Тогоріч це був дитячий майданчик у Демешківцях.

Прочитано 1923 раз

Усі права на авторські матеріали належать сайту Галич давній сучасний.
Будь-яке використання матеріалів сайту можливе лише за умови посилання на сайт Галич давній сучасний, а при передруку в інтернеті –
з активним гіперпосиланням на galych.com.ua.
© 2020 Галич давній сучасний
joomla3x