Бесплатные шаблоны Joomla
Четвер, 26 жовтня 2017 13:29

Галицькі гімназисти зібрали кошти для атовця

Галицькі гімназисти передали волонтерам кошти, які вони зібрали 14 жовтня, під час святкування Дня УПА.

14 жовтня учні Галицької гімназії роздавали власноспечені солодощі присутнім на святі галичанам, а ті, натомість, кидали їм у скриньку кошти. Спочатку зібрані кошти мали піти до випускника гімназії Андрія Підкови, який ще з 2014-го року воює на Сході. Але Андрій, дякуючи вчителям та гімназистам, на пропозицію відповів, що держава платить йому заробітну плату, а тому він не може взяти ці гроші. Однак, атовець попросив передати їх галицькому волонтеру Аріні Сивак.

Відтак, сьогодні волонтерка завітала до Галицької гімназії. В актовій залі гімназисти якраз репетирували свої виступи до завтрашнього осіннього балу. Волонтер подякувала учням та вчительському колективу за виявлену ініціативу та повідомила, що за ці кошти будуть відправлені дитячі речі на Схід до її колег волонтерів, які передадуть їх у сім’ї атовців, дитячі будинки тощо. Дітям ідея сподобалась, адже замість допомоги одній людині вони допоможуть багатьом родинам.

А нашому захиснику Андрію Підкові його мати передасть зроблені гімназистами малюнки, обереги та символічні підковки.

 

Прочитано 1508 раз

Усі права на авторські матеріали належать сайту Галич давній сучасний.
Будь-яке використання матеріалів сайту можливе лише за умови посилання на сайт Галич давній сучасний, а при передруку в інтернеті –
з активним гіперпосиланням на galych.com.ua.
© 2020 Галич давній сучасний
joomla3x