Joomla шаблоны бесплатно http://joomla3x.ru
Субота, 04 листопада 2017 20:06

Школярі з Галицького району відпочивають у дитячому таборі "Артек-Буковель"

Вже другий рік поспіль понад півтисячі школярів 9-11 класів з Калуського, Рогатинського та Галицького районів безкоштовно відпочивають у дитячому таборі "Артек-Буковель". Соціальна програма оздоровлення школярів відбувається за сприяння народного депутата України Віктора Шевченка та благодійного фонду "Новий Івано-Франківськ".

Соціальна програма оздоровлення школярів, започаткована у 2011 році народним депутатом Олександром Шевченком отримала підтримку у інших однодумців, результатом чого стало те, що цієї осені оздоровиться майже півтори тисячі дітей, а саме школярі 5-11 класів із Івано-Франківська, Рогатина, Калуша, Галича та Волині.

"Ми не припиняємо наших соціальних програм. Навпаки, вони діють системно та з'являються нові проекти. Адже враховуючи економічну ситуацію, багато батьків, на жаль, не можуть відправити своїх дітей на оздоровлення. Тому сьогодні як ніколи, відповідальні політики, бізнесмени, громадські діячі повинні свідомо та системно допомагати розвиватись суспільству. Я переконаний, ці діти поїдуть додому із позитивним настроєм та незабутніми враженнями, а ще розширять свій кругозір та впевненіше дивитимуться у майбутнє", - наголосив Олександр Шевченко.

Конкурси, майстер-класи, спортивні змагання, гуртки – все це протягом семи днів у дитячому таборі "Атрек-Буковель". Кожен день тижня у школярів розписаний по хвилинах. Із ними щоденно працює сотня професійних вожатих. Для кожного віку тут свої заняття, ігри та розваги.

"Цю осінню зміну ми назвали "Карпатський арт-пазл". Адже кожна дитина є частинкою нашої великої таборової сім’ї. Програма спеціально розроблена для розвитку творчих здібностей та спортивних навичок школярів. А ще ми хочемо удосконалити їхні лідерські, організаторські здібності. Та найголовніше – усіляко сприяти у цікавому та корисному проведенні часу", - розповідає керівник дитячого табору "Артек-Буковель" Аліна Салій.

"Основне завдання дитячого табору – це соціалізація дітей. Вони різного віку, з різних куточків нашої країни . Вони пізнають нове, знайомляться між собою, бачать, наскільки талановитими є діти України. І таким чином об’єднується уся наша держава", - додав народний депутат України Олександр Шевченко.

Прочитано 1193 раз

Усі права на авторські матеріали належать сайту Галич давній сучасний.
Будь-яке використання матеріалів сайту можливе лише за умови посилання на сайт Галич давній сучасний, а при передруку в інтернеті –
з активним гіперпосиланням на galych.com.ua.
© 2020 Галич давній сучасний
joomla3x