Шаблоны Joomla здесь
Четвер, 17 березня 2016 19:34

Паркові руїни

Сьогодні адміни "Галич давній сучасний" прогулювалися містом. Сонечко пригріло і час планувати ВЕЛИКІ ПРИБИРАННЯ.

Минулого року, правда, вже 7 березня галицькі активісти відкривали сезон збору сміття. 

У 2016-му ж році строки трохи відтягнулися. Тож четверта акція "Зробимо Україну чистою" відбудеться 26 березня об 11 годині у галицькому парку.

Хоч за "чарівною" традицією (коріння її виникнення тікає в глибини людської підсвідомості) до весни майданчик не доживає. І якщо раніше в місті можна було споглядати лиш руїни галицького замку, то другий рік поспіль галичани та гості мають можливість завітати на ще одні. Звичайно, вони не такі стародавні, але інакше як руїнами неможливо назвати те, що залишається від дитячого майданчика в парку.

Тішить те, що дітлахи з матусями все одно йдуть туди і весело бавляться в пісочниці (єдине, що залишається живим - пісочниця, ще одна загадка). Неподалік також сиділи дві дівчини віком, коли навесні на навчання важко голівоньку свою налаштувати. Я наголосила їм, що все принесене ними до парку вони мають так само забрати. Дівчата здивовано відповіли: "ЗВИЧАЙНО!!!", - та після того ми всі разом подивилися в бік, де все засипано сміттям, і розсміялися... та ми переконані, що наші героїні свідоміші за "папєрєдніков".

Але повернемось до прибирання. Зовсім скоро у парку розпочнуться будівельні роботи, тож маємо надію, що з відкриттям туристичного центру припиниться вандалізм і в решті-решт жителі міста побачать справжній парк.

А поки що закликаємо вас долучитися до нас 26 березня. З сьогоднішнього огляду роботи там небагато. Четверте велике прибирання та дитячий майданчк все ж таки оживили парк, і помітно, що бажаючих винести сміття з дому меншає. Завдяки чому більше зусиль піде на відновлення майданчика, а не збір сміття!

Тож, галичани, 26 березня об 11 годині в парку чекаємо на вас!

Прочитано 1293 раз

Усі права на авторські матеріали належать сайту Галич давній сучасний.
Будь-яке використання матеріалів сайту можливе лише за умови посилання на сайт Галич давній сучасний, а при передруку в інтернеті –
з активним гіперпосиланням на galych.com.ua.
© 2020 Галич давній сучасний
joomla3x