Интернет-магазин nachodki.ru
Понеділок, 13 листопада 2017 22:00

Студенти Бурштинського торговельно-економічного коледжу ліпили вареники для вояків УДА

Близько 200 кілограмів вареників наліпили студенти Бурштинського торговельно-економічного коледжу. Сьогодні, 13 листопада, з 8 до 16 години студенти різних груп під керівництвом старшого майстра Сидоренко Галини Степанівни організували справжнє міні-виробництво з ліплення вареників.

Готові вареники перекладали у відра, накривали пергаментним папером і заливали смальцем з шкварками. Продуктами для виготовлення студентів забезпечили волонтери.

Заступник директора з виховної роботи Ольга Миколаївна Голишівська зазначила, що національно-патріотичне виховання - це перший пункт в методичних рекомендаціях для підростаючого покоління. І беручи до уваги те, що останнім часом суспільство збайдужіло до того, що відбувається в зоні АТО на сході України, то волонтерська діяльність набуває ще більшого значення. Вона надає зв’язки в соціумі, діти набувають нового досвіду, відповідальності.

До волонтерської роботи діти та педагоги залучались виключно добровільно. Можливість взяти участь у акції мали студенти як під час занять, так і опісля. За словами Ольги Миколаївни, до таких акцій вони долучаються вже не вперше. На прохання волонтерів відгукуються щоразу і організовують приготування вареників чи голубців.

Своїми міркуваннями щодо патріотичного виховання ділиться і керівник військової підготовки Зеновій Степанович Іванюк. Зокрема звертає увагу, що патріотичне виховання як проводилося, так і проводиться на сьогоднішній день. Дівчата займаються санітарною підготовкою, а хлопці захистом Вітчизни. На його думку, це помилка держави, оскільки треба, щоб дівчата теж займалися цим предметом. Приємно те, що студентки теж поділяють таку думку.

"На сьогодні хочеться сказати ще одне. Патріотичне виховання знаходиться на дуже високому рівні і це не тільки заслуга держави, а заслуга нашого народу, який показав це спочатку на майдані, а потім - на Сході. На жаль, держава і далі нічого не робить, щоб патріотичне виховання було на підйомі. Не вистачає засобів та належних приладів, зброї, необхідних для вивчення предмету захисту Вітчизни", - продовжує Зеновій Степанович. На його думку, будь-яка подяка від громадян – це радість, теплота і енергія, це дуже велика справа, яка надихає наших товаришів для подальшого продовження захисту державних кордонів.

З подякою та теплими словами звернувся до учасників акції волонтер Української Добровольчої Армії Іван Зобків, котрий зазначив, що вже цього четверга вранці вареники разом з усіма іншими необхідними продуктами та речами потраплять до бійців на передову, а разом з ними до хлопців потрапить часточка тепла західної України!

Прочитано 1822 раз

Усі права на авторські матеріали належать сайту Галич давній сучасний.
Будь-яке використання матеріалів сайту можливе лише за умови посилання на сайт Галич давній сучасний, а при передруку в інтернеті –
з активним гіперпосиланням на galych.com.ua.
© 2020 Галич давній сучасний
joomla3x