Joomla шаблоны бесплатно http://joomla3x.ru
Субота, 09 лютого 2019 18:19

Люди-перлини: початок та сучасність МАНР

В цій історії ми вирішили об’єднати вдвох людей, котрі ознаменують собою початок та сучасність ремісничої школи нашого міста.

Мова піде про Любомира Бродовича та Стефанію Сидорук. Мабуть цей тандем були дещо символічними для нашого фестивалю. Оскільки пан Любомир є засновником Малої академії народних ремесел, а пані Стефанія - її теперішнім директором.

Ми не будемо розповідати про безліч нагород, творчих досягнень, які є в кожного з них за плечима. Насправді хочеться передати вам усю ту велич їхньої справи, адже створення академії Любомиром і те, що сьогодні її очолює віддана справі Стефанія – знак того, що Галич продовжує в людях нести свою королівську вагу в історії країни.

У МАНР й до нині живуть ремесла, які вимирають в Україні. У маленькому, здавалося б, приміщенні безмежність змісту, кожен майстер, кожна дитина і кожна робота щоднини доводять, що традиції варто плекати, їх варто передавати із рук в руки, що це цілі світи, охоплені легендами та приказками. І саме в МАНР їх так ніжно та дбайливо бережуть.

Мала академія народних ремесел у Галичі – це місце, де дітям відкривають зернину ремесла і вона здоровим колосом проростає в світлих головах. Це тяжка праця і ми гордимося тим, що попри всю інноваційність суспільства, є люди, котрі віддано її виконують, усвідомлюючи усю вагомість та неповторність кожної соломинки, глечика, візерунка, слова…

Відкриймо очі і побачимо, що живемо посеред людей-перлин, котрі безцінною короною прикрашають наше кохане місто - наш Галич.

Давайте робити прості й хороші речі – ми того варті!

З повагою, громадська організація «Галич давній сучасний».

Прочитано 341 раз
Усі права на авторські матеріали належать сайту Галич давній сучасний.
Будь-яке використання матеріалів сайту можливе лише за умови посилання на сайт Галич давній сучасний, а при передруку в інтернеті –
з активним гіперпосиланням на galych.com.ua.
© 2020 Галич давній сучасний
joomla3x