Бесплатные шаблоны Joomla
Субота, 09 лютого 2019 19:19

Казкове перевтілення Володимира Бучка під час фесту в Галичі

Грандіозна зелена виставка була представлена на "Галичфесті" від Галицького національного природного парку.

Що робити з пташеням чи звірятком, яких знайшли у лісі? Коли потрібно рятувати тварин? Як зберегти ту чи іншу рідкісну тваринку чи рослинку - з цими і не тільки проблемами пересічний галичанин звертається до біолога Володимира Бучка.

Громадський активіст, заступник директора Галицького національного природного парку, голова громадської організації "Еко-Галич" Володимир Бучко разом зі своєю командою рятує тварин, проектує та реалізує еко-проекти, досліджує унікальність природи Галицького краю та Прикарпаття.

На нашому фесті, спільно з колегами-науковцями (Василь Маланюк, Андрій Заморока, Ірина Дмитраш-Вацеба, Леся Ковальська, Роман Мандзюк, Андрій Гембарський, Олег Романів та ін.), вчили учасників, як себе поводити у дикому середовищі, як поводитись з дикими тваринами, як розрізняти їстівні та отруйні гриби і рослини, як вижити у дикій природі без будь-яких засобів. Спікери продемонстрували комах, личинки та молюски, які теж згодяться в якості їжі, якщо людина потрапляє в непередбачувані умови і залишається один-на-один з дикою природою надовго.

У рамках презентації науковців у кожного з нас була можливість познайомитись з неживою природою краю (Леся Ковальська), з рідкісними рослинами краю (Ірина Дмитраш-Вацеба), грибами (Василь Маланюк), комахами (Андрій Заморока), подивитись на декоративний посадковий матеріал та колекцію кактусів (Роман Мандзюк).

Також вони провели нас по екосистемі Дністра і повідали про господарське, природоохоронне, рекреаційно-туристичне та наукове значення цієї ріки.

А під час екскурсії "ліс-степ-вода" науковці заповідника дбайливо відкривали таємниці природи, які вона обачно приховує від людського ока. А на завершення екскурсії Володими Бучко феєрично перевтілився в казкового персонажа Бабу-Ягу, представляючи учасникам свій проект "В гостях у казки".

Прочитано 432 раз
Усі права на авторські матеріали належать сайту Галич давній сучасний.
Будь-яке використання матеріалів сайту можливе лише за умови посилання на сайт Галич давній сучасний, а при передруку в інтернеті –
з активним гіперпосиланням на galych.com.ua.
© 2020 Галич давній сучасний
joomla3x