Шаблоны для Joomla 3 здесь
Понеділок, 31 жовтня 2016 13:26

Третя рекреаційна зона за рік

Споруджено третій рекреаційний комлекс на узбережжі наших річок протягом року. Останній з них - це "Білі Тополі", котрий сьогодні керівник проекту Володимир Бучко презентував на своїй сторінці в соцмережі.

"За сприяння ДТЕК, в рамках конкурсу міні-проектів "Місто своїми руками", що проводила Агенція місцевого економічного розвитку м. Бурштина, громадською екологічною організацією "Еко-Галич", у м. Галич, на лівобережжі Дністра, споруджено рекреаційний комплекс "Білі Тополі". 

Ідея створення нижче старого моста місця відпочинку для туристів, що сплавляються по Дністру, виникла ще на початках створення Галицького НПП і була підтримана та реалізована завдяки Наталі Гасюк (Департамент міжнародного співробітництва, євроінтеграції та розвитку туристичної інфраструктури Івано-Франківської ОДА).

З того часу дерев'яні лісові меблі вийшли з ладу і, зважаючи на великий попит цього місця як у галичан так і у гостей, було прийнято рішення вдихнути у цей прекрасний куточок нашої природи нове життя. ТзОВ Danosha (Генеральний директор Крістіан Брокоп Якобсен) як партнер проекту надало матеріал (палети) для виготовлення лісових меблів, а Галицький НПП (директор Гайдук О.Я.) допоміг технікою і людськими ресурсами. Даний проект реалізовано з метою усунення проблем із надмірним антропогенним навантаженням на річку Дністер, вирішення проблеми із засміченням території, розведенням багать у невстановлених місцях, незаконним влаштуванням автостоянок, миттям автомобілів, що призводить до суттєвого погіршення санітарного та екологічного стану річки на цій ділянці узбережжя.

У рамках проекту територія частково огороджена, виготовлено і встановлено арку, лісові меблі на 66 осіб, туалет, сміттєві урни. Для дітей споруджено майданчик з гойдалками, канатом і мотузковою драбиною. На спорудженому відпочинковому об’єкті тепер буде постійний контроль, територію прибиратимуть працівники Галицького НПП. Приємно, що до проекту долучилася Галицька міська рада, а особливо депутат Роман Маланюк. За їхнього сприяння було споруджено велику і оригінальну альтанку та великий мангал.

Надіємось, що рекреанти рідше навідуватимуться у заповідні зони парку, заборонені для відвідування, і відпочиватимуть на створених рекреаційних об’єктах, а відмінний санітарно-екологічний стан облаштованих берегів матиме позитивний вплив на формування екологічної культури та свідомості населення, особливо у підростаючого покоління, сприятиме розвитку водного туризму у регіоні.", - повідомив Володимир Бучко.

 

Прочитано 2530 раз

Блоги

Інфляція совісті

Інфляція совісті

Реальна фінансова прірва між олігархами та прости...
Читати далі...
Усі права на авторські матеріали належать сайту Галич давній сучасний.
Будь-яке використання матеріалів сайту можливе лише за умови посилання на сайт Галич давній сучасний, а при передруку в інтернеті –
з активним гіперпосиланням на galych.com.ua.
© 2020 Галич давній сучасний
joomla3x