Шаблоны для Joomla 3 здесь
Понеділок, 31 жовтня 2016 13:26

Третя рекреаційна зона за рік

Споруджено третій рекреаційний комлекс на узбережжі наших річок протягом року. Останній з них - це "Білі Тополі", котрий сьогодні керівник проекту Володимир Бучко презентував на своїй сторінці в соцмережі.

"За сприяння ДТЕК, в рамках конкурсу міні-проектів "Місто своїми руками", що проводила Агенція місцевого економічного розвитку м. Бурштина, громадською екологічною організацією "Еко-Галич", у м. Галич, на лівобережжі Дністра, споруджено рекреаційний комплекс "Білі Тополі". 

Ідея створення нижче старого моста місця відпочинку для туристів, що сплавляються по Дністру, виникла ще на початках створення Галицького НПП і була підтримана та реалізована завдяки Наталі Гасюк (Департамент міжнародного співробітництва, євроінтеграції та розвитку туристичної інфраструктури Івано-Франківської ОДА).

З того часу дерев'яні лісові меблі вийшли з ладу і, зважаючи на великий попит цього місця як у галичан так і у гостей, було прийнято рішення вдихнути у цей прекрасний куточок нашої природи нове життя. ТзОВ Danosha (Генеральний директор Крістіан Брокоп Якобсен) як партнер проекту надало матеріал (палети) для виготовлення лісових меблів, а Галицький НПП (директор Гайдук О.Я.) допоміг технікою і людськими ресурсами. Даний проект реалізовано з метою усунення проблем із надмірним антропогенним навантаженням на річку Дністер, вирішення проблеми із засміченням території, розведенням багать у невстановлених місцях, незаконним влаштуванням автостоянок, миттям автомобілів, що призводить до суттєвого погіршення санітарного та екологічного стану річки на цій ділянці узбережжя.

У рамках проекту територія частково огороджена, виготовлено і встановлено арку, лісові меблі на 66 осіб, туалет, сміттєві урни. Для дітей споруджено майданчик з гойдалками, канатом і мотузковою драбиною. На спорудженому відпочинковому об’єкті тепер буде постійний контроль, територію прибиратимуть працівники Галицького НПП. Приємно, що до проекту долучилася Галицька міська рада, а особливо депутат Роман Маланюк. За їхнього сприяння було споруджено велику і оригінальну альтанку та великий мангал.

Надіємось, що рекреанти рідше навідуватимуться у заповідні зони парку, заборонені для відвідування, і відпочиватимуть на створених рекреаційних об’єктах, а відмінний санітарно-екологічний стан облаштованих берегів матиме позитивний вплив на формування екологічної культури та свідомості населення, особливо у підростаючого покоління, сприятиме розвитку водного туризму у регіоні.", - повідомив Володимир Бучко.

 

Прочитано 2465 раз

Останні новини

Встановлено кілька десятків прізвищ військовиків, полеглих під час ПСВ у боях за Галич

Специфіка праці науковців у зимовий період полягає в тому, що можна більше часу присвятити… Читати далі...
Усі права на авторські матеріали належать сайту Галич давній сучасний.
Будь-яке використання матеріалів сайту можливе лише за умови посилання на сайт Галич давній сучасний, а при передруку в інтернеті –
з активним гіперпосиланням на galych.com.ua.
© 2020 Галич давній сучасний
joomla3x